Bezdrátový regulačný set Watts WS-1

bezdrátový regulačný set

Kód produktu

4500419

Výrobca

Dostupnosť

skladom

Záruka

2 roky

106,00 €

Popis produktu - Bezdrátový regulačný set Watts WS-1

Bezdrátový set Watts je stabilné bezdrôtové riešenie pre ovládanie ifnrapanelov a ostatných elektrických vykurovacích systémov, kde nie je možné využiť drôtovú inštaláciu. Bezdrôtový set je tak ideálnou voľbou pre dodatočné inštalácie, tam kde už nechcete ďalšie zásahy do hotových omietok. Stačí inštalovať bezdrôtový prijímač V23 a spárovať s termostatom V22.

Ak sú v miestnosti ďalšie ohrievače alebo podlahové / stropné vykurovanie, je možné k setu WS1 samostatne dokúpiť ďalšie (max. 3) prijímače Watts V23 / V25.

Vlastnosti termostatu V22: režim Comfort, ECO, Stop, Protimrazová ochrana, Dovolenka, Týždenný program. Umiestnenie na stenu alebo voľne na stojan (napájanie 2x AAA 1,5V), krytie IP30, záloha programu v EEPROM pamäti (10 rokov), obojsmerná bezdrôtová komunikácia 868 MHz, zobrazenie nastavenej / skutočnej teploty, snímanie teploty priestoru vnútorným snímačom (možné pripojiť podlahovú sondu, priestorový snímač je tým ale vyradený z činosti).

Vlastnosti prijímača V23: umiestnenie na inštalačnú krabicu KU 68, spínací kontakt 16 A, 230V / 50Hz, krytie IP20 (v balení doplnkový kryt pre IP21), možnosť pripojenia podlahovej sondy (nie je súčasťou balenia), prevádzkový stav signalizovaný LED.

Kam je panel vhodný?

·         Na reguláciu infrapanelov aj iných vykurovacích elektrických systémov tam, kde je potrebné využiť bezdrôtového prenosu medzi ohrievačom a termostatom. Tam, kde už nechcete alebo nemôžete zasahovať do hotového interiéru káblovým rozvodom.

·         Na reguláciu všetkých vykurovacích, predovšetkým elektrických, systémov vďaka spínaciemu kontaktu 16 A

Ovládanie displeja         

tlačidlové

Spínaný prúd

16 A / max. 2 kW

Umiestenie

Inštalačná krabics KU 68/na stenu/do stojančenku

Napájacie napätie

230 V / 50 Hz

Krytie

IP 20/21/30

Trieda izolácie

II.

Podlahové čidlo

áno, 10 kΩ pri 25°C

Rozsah teploty

5 – 35 st. C

 

TIP Infraobchodu:

Použijte bezdrátový set Watts k instalaci infrapanelu do hotového interiéru a vyhněte se zbytečným zásahům do hotových omítek.

 

 

Dokumenty k stiahnutiu - Bezdrátový regulačný set Watts WS-1