Kúrenie, vykurovanie infrapanelyStropné infrapanely


Stropné infrapanely sú veľmi obľúbeným systémom vykurovania. Jedná sa o elektrické sálavé ohrievače, ktoré sú svojou konštrukciou určené na montáž na strop. Vďaka tomu nezasahujú do dispozície miestnosti pri rozmiestnení nábytku. Konštrukcia stropných infrapanelov je prispôsobená tak, aby ich montáž bola vhodná pre väčšinu stavebných stropných materiálov.

Zobraziť ponuku Viac informácií

Stropné infrapanely


Podlahové infrakúrenie


Podlahové vykurovanie je pre dnešné rodinné domy bežným štandardom a najrozšírenejším spôsobom vykurovania. Zrejme najznámejším a stále najrozšírenejším systémom elektrického infra vykurovania je podlahové kúrenie pod dlažbu. Základným vykurovacím médiom je buď samotný vykurovací odporový kábel alebo vykurovacia rohož, čo je kábel fixovaný na tkanú rohož. Výhodou rohože je jednoduchšia montáž a presne definovaný výkon na plošný meter.

Zobraziť ponuku Viac informácií

Podlahové infrakúrenie


Nástenné infrapanely


Infrapanely s umiestnením na stenu ponúkajú rovnaké výhody a podobné parametre ako infrapanely stropné. Tými sú predovšetkým vysoká účinnosť, nízka obstarávacia cena, jednoduchá inštalácia. Ponuka nástenných infrapanelov je veľmi široká a pokrýva širokú škálu požiadaviek svojich užívateľov. Ponúka prevedenie od základných plechových, ktoré možno zaobstarať za veľmi priaznivú cenu, až po luxusné prevedenie s obrazovým motívom, ktoré stále častejšie zdobia steny svojich užívateľov.

Zobraziť ponuku Viac informácií

Nástenné infrapanelyKam je vhodné infrakúrenie?


Novostavby

Infrakúrenie je najlacnejší vykurovací systém pre všetky novostavby rodinných domov. Bez výnimky. Nízke obstarávacie náklady, úspornejšia prevádzka oproti teplovodným systémom, schopnosť presnej regulácie, výhodná tarifa dodávok elektriny pre celú domácnosť. V neposlednom rade 0 (nulové) náklady na údržbu a doživotná záruka.

Rekonštrukcia

Variabilita inštalačných možností robí infrakúrenie vhodným vykurovacím systémom na rekonštrukcie. Veľkoplošné vykurovacie systémy ECOFLOOR a ECOFILM je možné použiť v prípade, že rekonštrukcia zasiahne podlahové krytiny, prípadne sadrokartónový podhľad. Stropné a nástenné infrapanely sú vďaka jednoduchej inštalácii vhodné aj pre čiastočné rekonštrukcie.

Novostavby

Infrakúrenie môže jednoducho povýšiť komfort Vašej existujúcej vykurovacej sústavy. Vykurovacia rohož ECOFLOOR býva častým doplnkom radiátora či vykurovacieho rebríka. Nástenný či stropný infrapanel môže byť vhodným doplnkom pre prechodné obdobie pred alebo po vykurovacej sezóne, kedy teplovodná sústava nie je nakúrená. Rýchla dynamika infrapanelu dokáže reagovať na okamžitú potrebu ohriatia.

Verejné objekty

Okrem rodinných domov je infrakúrenie vhodným systémom do všetkých typov budov. Administratívnych, priemyselných, poľnohospodárskych. Do výrobných či športových hál. Zimné záhrady, pergoly, infrakabíny či dokonca zvieracie prístrešky a obydlia. Vo všetkých týchto objektoch či špeciálnych aplikáciách môžete využiť výhody sálavého ohrevu infrakúrenia a šetriť tak svoje peniaze.
Stropné infrapanely

Kompletné dodávky infrakúrenia na kľúč


Ponúkame ucelené služby od vypracovania projektu, cez montáž až po následný servis. Systémom, ktorým veríme, sa venujeme na 100%. Požiadajte nás o naše služby.
S vďačnosťou sa o Vás postaráme.

Katalóg na stiahnutie Kontaktujte nás