Bezdrôtový termostat Watts V22

programovateľný bezdrôtový termostat

Kód produktu

4500410

Výrobca

Dostupnosť

skladom

Záruka

2 roky

69,00 €

Popis produktu - Bezdrôtový termostat Watts V22

Watts V22 je bezdrôtový programovateľný termostat, ktorý Vám umožní pohodlné ovládanie infrapanelov a ostatných elektrických vykurovacích systémov všade tam, kde nie je možné využiť drôtovú inštaláciu. V22 je tak ideálnou voľbou pre dodatočné inštalácie, kde už nechcete podstupovať zásahy do hotových omietok.

Ďalšou výhodou je, že si môžete k tomuto termostatu vybrať bezdrôtový prijímač, ktorý bude vyhovovať práve Vám. A to buď nástenné prevedenie Watts V23 alebo zásuvkové prevedenie Watts V25. Tieto prijímače môžete k jednému termostatu V22 priradiť až 4 ks, teda až 4 ohrievače v rámci jednej miestnosti.

Vlastnosti termostatu V22: režim Comfort, ECO, Stop, Protimrazová ochrana, Dovolenka, Týždenný program. Umiestnenie na stenu alebo voľne na stojan (napájanie 2x AAA 1,5V), krytie IP30, záloha programu v EEPROM pamäti (10 rokov), obojsmerná bezdrôtová komunikácia 868 MHz, zobrazenie nastavenej / skutočnej teploty, snímanie teploty priestoru vnútorným snímačom (možné pripojiť podlahovú sondu, priestorové snímač je tým ale vyradené z činnosti). Napájanie

Watts V22 sa dá tiež použiť ako súčasť bezdrôtovej centrálnej regulácie s riadiacou jednotkou Watts V24 - pri tomto použití sníma pre riadiacu jednotku teplotu v miestnosti.

Kam je panel vhodný?

·         Na reguláciu infrapanelov aj iných vykurovacích elektrických systémov tam, kde je potrebné využiť bezdrôtového prenosu medzi ohrievačom a termostatom. Tam, kde už nechcete alebo nemôžete zasahovať do hotového interiéru káblovým rozvodom.

·         Na reguláciu všetkých vykurovacích, predovšetkým potom elektrických, systémov vďaka spínaciemu kontaktu 16 A

·         Všade tam, kde chcete centrálnej regulácii bez použitia káblových rozvodov

Ovládanie displeja          

tlačidlové

Počet pripojených prijímačov

1 - 4

Umiestnenie

Inštalačná krabica KU 68 / na stenu / do stojanu

Napájacie napetie

2x AAA 1,5 V

Krytie

IP 30

Trieda izolácie

II.

Podlahové čidlo

ano, 10 kΩ při 25°C

Rozsah teploty

5 – 35 st. C

 

TIP Infraobchodu:

Použite bezdrôtový termostat Watts na inštaláciu infrapanelu do hotového interiéru a vyhnite sa zbytočným zásahom do hotových omietok.

Fotogaléria produktu - Bezdrôtový termostat Watts V22

Dokumenty k stiahnutiu - Bezdrôtový termostat Watts V22