Vykurovacie obrazy - naozaj originálny darček?Hitom tohto roku sú vykurovacie obrazy alebo infraobrazy, ktoré prinášajú moderný spôsob vykurovania a navyše s dizajnom, ktorý si buď môžete vybrať z našej ponuky, alebo si zvoľte vlastnú fotografiu.

Vykurovacie obrazy čiže infraobrazy sú vykurovaním dnešnej doby a ponúkajú skutočne veľa. Elektrické sálavé vykurovanie je na špici medzi vykurovacími systémami v úspore energie, v komforte tepla av dlhej životnosti.

Zobraziť ponuku

Obraz

Obraz
Obraz
Obraz

Keďže tvorba infraobrazu trvá približne 3 až 4 týždne, treba počítať s tým, že jeho objednávku musíte vykonať v dostatočnom predstihu, ak chcete svojim blízkym vybrať naozaj originálny darček v podobe infraobrazu.

Obraz

Konštrukcia prednej časti infraobrazu je sklenená a ponúka tak mimoriadne vlastnosti. Tou hlavnou je hĺbkový 3D efekt obrazu - motív so špeciálnou technológiou tlačí priamo do skla. Praktickou vlastnosťou je potom ľahká údržba skleneného povrchu. Natlačiť tak na infraobraz môžeme akúkoľvek fotografiu, napríklad aj tú z vášho rodinného albumu. A čo zahreje viac, než kúrenie, ktoré je vám ušité priamo na mieru.

Zobraziť ponuku

Infraobrazy sú pre Vás k dispozícii v troch rôznych prevedeniach:

1.

V bezrámovom prevedení, ktoré sa vyznačuje vybrúseným skleneným dizajnom s čisto zabrúsenými hranami skla

2.

V rámovom prevedení so strieborným rámom, ktoré sa vyznačuje klasickým vzhľadom orámovaného obrazu

3.

V rámovom prevedení s čiernym rámom, ktoré sa vyznačuje klasickým vzhľadom orámovaného obrazu

Podstatou infrakúrenia a tým pádom iinfraobrazov je sálavá zložka kúrenia, kedy teplo sála po miestnosti a až v okamihu, keď dopadne na nejaký pevný predmet, čo môže byť čokoľvek vo vašej domácnosti – napr. nábytok, podlaha alebo aj vy, sa premení na teplo. Navyše pri dopade na sklo je infračervené žiarenie odrazené späť do miestnosti a tým pádom nedochádza k únikom tepla.

Infrakúrenie vám dopomôže k výraznej úspore pri vašich výdavkoch za energie.

Vlastné fotografie/motív