Vysokoteplotný infrapanel Ecosun S+ 09 Anticor

  Vysokoteplotný infrapanel Ecosun S+ 09 Anticor

  vysokoteplotný infrapanel

  Kód produktu

  5401552

  Výrobca

  Príkon

  900W

  Dostupnosť

  do 3 dní

  Záruka

  2 roky

  232,00 €

  Popis produktu - Vysokoteplotný infrapanel Ecosun S+ 09 Anticor

  Ecosun S+ 09 Anticor je vysokoteplotný infrapanel, ktorý si vďaka vysokej povrchovej teplote (až 350 ° C) uchová svoju účinnosť aj pri podstatne nižšej teplote priestoru než je tomu v prípade nízkoteplotných infrapanelov. Práve preto sa tieto panely využívajú predovšetkým v priemyselných priestoroch, vo výrobných a skladových halách, v dielňach alebo v športových halách. Teda všade tam, kde je potrebné pri nízkej teplote vzduchu dodať rýchle intenzívne teplo. A to ako pre vykurovanie celého priestoru, tak pre lokálny ohrev napr. jedného pracovného stola.

  Základom je vykurovacia tyč zalisovaná v hliníkovej lamele, podľa typu sú potom jedna, dve alebo tri lamely umiestnené do schránky z oceľového plechu. Panel je opatrený dvojvrstvovým nástrekom práškového plastu, určeného do vonkajšieho prostredia, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti korózii (druhá vrstva v bielej RAL 9002). Panel je preto určený do prostredia s nebezpečenstvom korózie (vzduch so zvýšeným obsahom vlhkosti, solí, a pod.).

  Panel má svorkovnicu pre pripojenie napájania, pri typoch ECOSUN S + 18-36 (dvoch a troch lamelové) možno použiť napätie 230 aj 400V (pri 400V sa rozdelí fáza na jednotlivé lamely). S vhodnou reguláciou je tiež možné postupné zapínanie lamiel a tým stupňovanie výkonu.

  Poznámka: Montážne závesy sú pri balení výrobku uschované vo svorkovnici panelu - pred inštaláciou sa musia vybrať

  Kam je panel vhodný?

  ·         Do priemyselných, výrobných, skladových hál

  ·         Do dielní, garáží

  ·         Do športových hál

  Príkon                               

  900 W

  Rozmery

  1550 x 150 x 60 mm

  Hmotnosť

  8 kg

  Napájacie napätie

  230 V / 50 Hz

  Krytie

  IP 44

  Trieda izolácie

  I.

  Termostat

  Nie

  Pripojenie

  Vlastný svorkovnica

   

  TIP Infrapredaja:

  Skúste účelné lokálne vykurovanie pomocou panela Ecosun S + a nevykurujte celé veľké haly. V prevedení Anticor navyše pokojne môžete použiť v prostredí s rizikom korózie.

  Dokumenty k stiahnutiu - Vysokoteplotný infrapanel Ecosun S+ 09 Anticor